LanLan Gear Cube

Pierwotnie chiński producent - LanLan specjalizował się w produkcji tradycyjnych sześciennych kostek logicznych. Wraz z upływem czasu jednak w ofercie zaczęły pojawiać się nieco bardziej skomplikowane pod względem konstrukcji układanki. Szybko zdobyły one uznanie wśród weteranów speedcubingu, którzy chętnie poszukują sposobu na urozmaicenie czasu spędzonego na układaniu kostek. Dlatego w asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko tradycyjne sześcienne układanki, ale także LanLan Gear Cube, z pomocą których pogłębisz swoje umiejętności manualne oraz myślenia przestrzennego.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

LanLan Gear Cube - kreatywna alternatywa dla znudzonych tradycyjną 3x3x3

LanLan Gear Cube to kostka logiczna, która została skomponowana z postrzępionych kształtów, przypominające elementy zębatej konstrukcji. Ze względu na niecodzienny wygląd LanLan Gear Cube wzbudził duże zainteresowanie wśród miłośników łamigłówek logicznych, którzy szukali nieco trudniejszego zamiennika dla sześciennej układanki. Doświadczeni speedcuberzy nie powinni mieć większych problemów z ułożeniem LanLan Gear Cube. Niemniej z pewnością dostarczy ona zdecydowanie więcej przyjemności. LanLan Gear Cube to także doskonała propozycja dla początkujących speedcuberów gotowych wznieść swoje dotychczas nabyte umiejętności na wyższy poziom.

Czerp na nowo przyjemność z układania wraz z LanLan Gear Cube

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników kostek logicznych, również tych bardziej wymagających oferujemy różnorodne modele LanLan Gear Cube, które powinny wzbogacić kolekcję zarówno początkującego, jak i doświadczonego speedcubera. W aktualnej ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in. LanLan Gear Cube o charakterystycznych ściankach w kształcie rombu, a także Megaminx, Matermorphix czy Octahedron. Niezależnie jednak, na którą z łamigłówek LanLan Gear Cube się zdecydujesz, sprawi ona, że na nowo zaczniesz czerpać niemałą przyjemność z układania na czas. Nie wierzysz? W takim razie koniecznie złóż zamówienie, bowiem wszystkie układanki LanLan Gear Cube oferujemy w niepodważalnie atrakcyjnych cenach.