Kostki logiczne QJ to interesująca propozycja dla wszystkich poszukujących ciekawych form rozrywki. Układanie takich schematów na czas stymuluje rozwój mózgu, więc jest polecane dla osób w każdym wieku.

Z szerokiej palety produktów korzystają równie chętnie profesjonaliści oraz zaawansowani gracze. Wszystko dzięki konkretnym właściwościom, które wpływają na trwałość kostek. Nic dziwnego, że cieszą się zatem dosyć dobrą opinią wśród znakomitej większości kupujących.

Nowe wyzwania dla najlepszych

Nawet bardziej nietypowe kostki dla speedcuberów mają też atrakcyjne ceny, stąd warto zdecydować się na zakup. Taka rozrywka nie wiąże się z dużymi kosztami, a jest naprawdę wartościowa i polecana również przez trenerów umiejętności mentalnych. Próba osiągnięcia jak najlepszych rezultatów czasowych, wpływa bowiem na stopień koncentracji. W ten sposób wzrastają także umiejętności skojarzeniowe, więc kostki QJ będą absolutnie słusznym wyborem. Należy podkreślić, że produkty są wykonane z plastiku dobrej jakości, który zapewnia trwałość i niezawodność funkcjonowania. Dodatkowo, nawet przy szybkich ruchach poszczególnymi elementami, nie sprawiają problemu. Jedna z nietypowych łamigłówek 1x3x3 Super Floppy została zaprojektowana przez Katsuhiko Okamoto. Produkt zdobył między innymi nagrodę 2009 roku w kategorii "Puzzle Party". Do dziś kostka jest absolutnie unikatowa, choćby z uwagi na możliwość jej przekręcania o 90 stopni. Tradycyjne odmiany firmy cieszą się równie dużą popularnością i są także chętnie wybierane.