QJ

Speedcubing to zabawa ciesząca się ogromną popularnością wśród dzieci i dorosłych. Klasyczne kostki sześcienne są dość proste i dla kogoś, kto jest już bardziej zaawansowany, stają się mniej atrakcyjne. Z tego względu powstały kostki od QJ. Firma oferuje nie tylko różne rozmiary, ale też oryginalne kształty. Jeśli więc proste rozwiązania Cię nie zadowalają, wypróbuj kostki trójkątne i sześciany z płytkami innymi niż kwadratowe. A dla szukających większych wrażeń polecamy zabawki zmiennokształtne. Z firmą QJ możesz bawić się speedcubingiem tak, jak lubisz najbardziej, tym bardziej że produkty dostępne są w dobrych cenach.

QJ pokazuje różne oblicza speedcubingu

Pierwsze kostki do szybkiego układania były sześcienne i w jednym rozmiarze. Jednak, kiedy coraz więcej osób opanowało sztukę składania, przestały być wystarczające. Pojawiły się więc większe modele. Potem zaczęły powstawać też coraz ciekawsze wzory. Obecnie Speedcube oferuje kostki firmy QJ, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Kupisz u nas szcześciany 2x2x2 i większe, aż do 5x5x5. Posiadamy też kostki skewb i pyraminx, dla bardziej zaawansowanych speedcuberów. Z nami osiągniesz mistrzowski poziom! Wystarczy dopasować produkty do swoich umiejętności i potrzeb. Wśród największych fanów tego rodzaju rozrywki doskonałe opinie mają też kostki zmiennokształtne. Służą one nie tylko do układania. Są one bardzo zróżnicowane, co pozwala tworzyć nie tylko pojedyncze rzeźby, ale całe konstrukcje. Mając nasze kostki, masz też możliwość zrobienia oryginalnych ozdób do pokoju.

Kostki QJ na każdy etap rozwoju

Speedcubing to niezwykle rozwijające zajęcie. Poprawi Twoje umiejętności logiczne i zręcznościowe, a także rozbudzi wyobraźnię. Aby zauważyć efekty, nie należy od razu układać skomplikowanych modeli. Problem z wykonaniem zadania może zniechęcać. Lepiej zacznij od czegoś prostego. Kostki QJ pozwolą całej rodzinie iść własnym tempem i czerpać przyjemność z układania. Początkujący z pewnością uporają się z najmniejszymi modelami. Możesz je pokazać dzieciom, aby mogły przekonać się, jak wspaniały jest speedcubing. W przyszłości na pewno przejdą do trudniejszych kostek QJ.