Cyclone Boys 2x2x2

Chcesz rozwinąć swoje zdolności manualne? Codziennie szukasz nowych wyzwań, które pozwolą poszerzyć Twoje horyzonty? A może po prostu jesteś początkującym speedcuberem, który szuka atrakcyjnych cenowo, a zarazem precyzyjnie wykonanych kostek? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Nasz sklep internetowy SpeedCube.pl oferuje szeroki wybór wysokiej jakości kostek Cyclone Boys 2x2x2, które świetnie sprawdzą się podczas codziennych treningów i z pewnością dostarczą Ci masy niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z aktualnie dostępnym asortymentem.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Marka z krótkim stażem i gronem lojalnych fanów

Kostki od Cyclone Boys są dostępne na rynku od 2013 roku, kiedy to firma rozpoczęła masową produkcję na terenie Chin. Pierwotnie w swojej ofercie posiadała wyłącznie dwa modele kostek do logicznego układania - 2x2 oraz 3x3x3. Niemniej ze względu na bardzo duże zainteresowanie ze strony klientów producent zdecydował poszerzyć swój asortyment o kolejne, coraz to nowsze i bardziej funkcjonalne modele, które sprostają nawet najbardziej wymagającym speedcuberom. Do dziś zbierają one rewelacyjne opinie.

Postaw na wysoką jakość, czyli Cyclone Boys 2x2x2

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl znajdziesz zarówno klasyczne, a zarazem różnokolorowe modele, jak i te, które mają ułatwić osiągnięcie jak najlepszych wyników. Zdecydowanym faworytem wśród speedcuberów są wersje Cyclone Boys 2x2x2 FeiChang, które ze względu na swój rozmiar oraz wagę niezwykle korzystnie wpływają na proces użytkowania, a także osiągnięcie jak najlepszych wyników. Niemniej nie możemy również zapomnieć o kostce, której premiera miała miejsce w czerwcu 2017 roku, a dokładnie Cyclone Boys 2x2x2 FeiHu. Model został wyposażony w charakterystyczne, pogrubione krawędzie, które świetnie zapobiegają ześlizgiwaniu się palców podczas układania, gwarantując pełen profesjonalizm oraz przyjemność nawet podczas mistrzostw.