W świecie układanek nie brakuje nowych rozwiązań oraz ciekawych, innowacyjnych kostek. Właśnie takie rozwiązania ma do zaproponowania firma Meffert’s. Cieszy się ona świetnymi opiniami produktów. Meffert’s jest gwarancją jakości każdego zakupu   oraz zabawy, która wciągnie Cię na długie godziny.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

To zupełnie nowe wydanie kostek, które zachwycą każdego. Firma działa na rynku układanek wiele lat i stanowi wzór dla innych firm, które naśladują lub wręcz kopiują patenty Meffert’s.

Nowa zabawa z nowymi kostkami!

Zabawa ze speedcubingiem nie musi się ograniczać do klasycznej kostki 3x3x3. Meffert’s to nowe możliwości i zupełnie nowe wyzwania w świecie błyskawicznego układania kostek. Dzięki nim będziesz mógł na nowo rozpocząć zabawę z szukaniem tutoriali i algorytmów do rozwiązania danej łamigłówki. Wyjątkowy wygląd sprawia, że stanowią fantastyczne uzupełnienie kolekcji. Posiadają niebanalne kształty oraz wyjątkowe kolory, które cieszą wzrok. Dzięki doskonale dobranym materiałom do produkcji są trwałe – nie pękną ani nie będą się zacinać podczas układania. Za każdym razem będziesz mógł czerpać pełną przyjemność ze speedcubingu! Meffert’s jest liderem kostek i układanek zmiennokształtnych.