Meffert's

Klasyczną kostkę znają wszyscy i zdecydowana większość miała ją choć raz w ręce, próbując swoich sił w starciu z niezwykłymi łamigłówkami od Meffert’s. Zabawa dostarcza wiele emocji, ale firma Meffert's udowodniła, że logiczne zagadki mogą dawać jeszcze więcej wrażeń! Stworzyła wyjątkowe oraz oryginalne w swojej konstrukcji kostki, które diametralnie różnią się od popularnej “trójki”. To propozycja godna polecania osobom dopiero zaczynającym przygodę z łamigłówkami, jak i speedcuberom poszukującym odskoczni od zwykłego układania na czas.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Trójwymiarowe wyzwanie dla mózgu

Kostki Meffert's zdecydowanie nie przypominają sześcianu, choć jeśli mowa o geometrycznych kształtach, można wskazać na podobną do piramidy wersję Pyraminx Duo MoYu. Wszelkim konwencjom umyka za to model Tony's Skewb Xtreme Puzzle, kształtem zbliżony do trójwymiarowej litery “X”. Niecodzienny design jest zapowiedzią ciekawego wyzwania. Meffert's daje szansę poznać świat logicznych zagadek z nieco innej, zdecydowane bardziej kreatywnej strony. Niekoniecznie mówimy tu o prostych zadaniach, ale jedno jest pewne, znalezienie rozwiązania dostarczy ogromnie dużo satysfakcji. Nie ma przypadku w tym, że kostki Meffert's sprzedają się w tysiącach egzemplarzy na całym świecie, zbierając pozytywne opinie wśród użytkowników z wielu krajów.

Jakość wykonania także robi wrażenie

Gdy minie pierwszy zachwyt wyglądem produktów, przyjdzie pora na kilka dobrych słów o ich wykonaniu. Mówimy o gadżetach dysponujących poręcznym kształtem. Ergonomiczność konstrukcji objawia się na wielu polach. Wskazać można na m.in.: wykorzystanie wysokiej jakości plastiku, zaokrąglone krawędzie, które ułatwiają układanie czy też płynnie działający mechanizm przesuwania elementów. Poszczególne kostki Meffert's dają wiele możliwości rozwiązania łamigłówki, ale co ciekawe np. model Duo da się “rozbroić” nawet w 4 ruchach. Z pełnym przekonaniem jesteśmy w stanie polecić produkty dla siebie lub na prezent dla kogoś. Zamówisz je w atrakcyjnej cenie, przyjaznej dla portfela. Na życzenie klienta możemy nasmarować gadżety.