Naklejki 5x5x5 Halczuk Stickers YuXin Dark Blue Zobacz większe

Naklejki 5x5x5 Halczuk Stickers YuXin Dark Blue

HS_4_YX_DARK_2116

Nowy produkt

Naklejki od "Józka"wykonane są na folii ORACAL.
Halczuk Stickers + folia ORACAL =
najlepsze stickery dla Twojej kostki.

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


Średnio
Zamów teraz, najszybsza wysyłka za
Nie czekaj, zamów teraz!

Wymiary

Wysokość62 mm
Szerokość62 mm
Głębokość62 mm
Waga8 g

Co jakiś czas przychodzi moment na to, aby wizualnie odświeżyć kostki z posiadanej kolekcji. Bezpośredni powód stanowi zazwyczaj zużycie się fabrycznych naklejek. Chodź kostka z powycieranymi elementami wciąż nadaje się do użytku, frajda z korzystania z takiej układanki jest znacznie mniejsza. Dzięki nam szybko przywrócisz łamigłówkę do designerskiej świetności. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej oferty i zamówisz naklejki Halczuk Stickers Dark Blue. Sprzedajemy kompletny zestaw akcesoriów, idealnie dopasowany do YUXin 5x5x5 w standardowym rozmiarze 62 mm.

Produkt cechuje się wyrazistymi kolorami, które przyciągają uwagę. Naklejki zapakowano w wygodny woreczek strunowy. W ten sposób są zabezpieczone przed działaniem zewnętrznych czynników, mogących je uszkodzić. Przy okazji nie musisz martwić się o to jak przechować akcesorium, ponieważ niewielkich rozmiarów woreczek wrzucisz np. do szuflady. Naklejki 5x5x5 Halczuk Stickers YuXin Dark Blue wygodnie nałożysz w domowym zaciszu. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić - nie ma problemu! Obejrzyj krótki film instruktażowy, skorzystaj z porad i ciesz odnowioną kostką.

Co wyróżnia naklejki od Józka?

Sprzedajemy naklejki od Józka, czyli jedne z najbardziej popularnych produktów tego typu na rynku. Najlepszą recenzją dla akcesoriów pozostaje fakt, że sięgają po nie czołowi speedcuberzy znani w Polsce. Podstawowe powody takiej sytuacji są dwa. Po pierwsze oferujemy elementy wysokiej jakości. Ich świetne dopasowanie do kostki, spora wytrzymałość oraz efektowny design nie pozostawia miejsca na wątpliwości. Mówimy tu o wyjątkowym produkcie, zbierającym najlepsze recenzje wśród miłośników łamigłówek o różnym poziomie umiejętności.

Druga korzyść wiąże się bezpośrednio z zawartością Twojego portfela. Niska cena sprawia, że naklejki 5x5x5 Halczuk Stickers YuXin Dark Blue będą przyjaznym wydatkiem, nie drylując posiadanych oszczędności. Co ważne produkty powstały na folii transferowej ORACAL, marka specjalizuje się w produkcji materiałów do stickerów. Dzięki temu możliwe jest oklejanie kostki "całymi ściankami". Sprawdź również nasze pozostałe propozycje. W katalogach znajdziesz: klasyczne kostki 3x3x3, gry planszowe, zmiennokształtne łamigłówki oraz przydatne akcesoria.


Co kupujesz:

1. Zestaw naklejek pasujących do kostki YUXin 5x5x5
w standardowym
rozmiarze 62 mm
2. Folię transferową
3. Opakowanie - woreczek strunowy


Wzór naklejek może być różny - dopasowany do kostki

Film instruktażowy prawidłowego oklejenia kostki od Sajwo
nagrany specjalnie dla nas dostępny na naszym kanale YT

Napisz opinię

Naklejki 5x5x5 Halczuk Stickers YuXin Dark Blue

Naklejki 5x5x5 Halczuk Stickers YuXin Dark Blue

Naklejki od "Józka"wykonane są na folii ORACAL.
Halczuk Stickers + folia ORACAL =
najlepsze stickery dla Twojej kostki.

30 innych produktów w tej samej kategorii: